mercedes-benz-clk-roadster-2002

اگر اهل بازی های کامپیوتری بودید، احتمالا یادتان می آید که در بازی معروف Need for Speed: Hot Pursuit 2 یکی از بهترین خودروهایش مرسدس بنز CLK GTR بود. حال اگر به دنیای واقعیت بازگردید، چندی پیش همین خودرو و البته در مدل 2002 رودستر در حراج RKMCCA شرکت کرد و در نهایت با قیمت 1 میلیون و 300 هزار دلار به فروش رسید. جالب است بدانید که همین خودرو در ماه آپریل در سایت eBay با قیمتی نزدیک به 2 میلیون دلار در آستانه فروش بود اما این معامله به سرانجام نرسید و به حراجی RKMCCA سپرده شد.
مرسدس بنز CLK GTR در حقیقت تنها برای مسابقه ساخته شده بود و تاریخچه ای طولانی و پر از افتخارات مختلف دارد اما مرسدس به همین قانع نبود و 26 دستگاه از آن را مخصوص جاده و شهر نیز تولید کرد که تنها 6 دستگاه از آن ها رودستر بودند. مرسدسی که در تصاویر زیر مشاهده می کنید یکی از آن 6 دستگاه است که تنها نمونه موجود در آمریکا می باشد و تنها 71 مایل (کمتر از 120 کیلومتر) کارکرده است. در قلب این خودروی منحصربفرد یک پیشرانه 12 سیلندر به حجم 6.9 لیتر خوابیده که می تواند 604 اسب بخار را تولید کند و این الماس را در 3.8 ثانیه به مرز 100 کیلومتر در ساعت برساند.

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu