اجاره ماشین عروس کلاسیک

به طور میانگین به خودروهایی که بین 25 تا 50 سال عمر دارند کلاسیک گفته می شود همچنین زمان تولید و زمان توقف ساخت یک مدل ماشین هم می تواند در کلاسیک نامیده شدن آن ماشین موثر باشد.

با این حال عنوان می شود که این ماشین ها نباید زودتر از سال 1952 ساخته شده باشند.خودروهای کلاسیک با خودروهای قدیمی فرق میکنند به این صورت که اگر چه همه خودروهای کلاسیک قدیمی هستند ولی لزوما تمام خودروهای قدیمی کلاسیک نیستند.

ارزش اتوموبیلهای کلاسیک با توجه به وضعیت حال حاضر آنها از نظر سلامت قسمتهای گوناگون ماشین ،تعداد موجود،نوع تجیهزات،اصالت قطعات و ... مشخص می شود.

علاقمندان این خودروهای خاص و منحصر به فرد نیز افرادی خاص هستند که برای انتخاب ماشین برای مراسم عروسیشان سراغ خودروهای کلاسیک می آیند.با توجه به محدود بودن تعداد ماشین های کلاسیک موجود در تهران که سالم باشند و عروس و داماد را در به یاد ماندنی ترین شب زندگیشان بین راه نگذارند باید دقت و توجه کافی مبذول بفرمایید.

موسسه اتوموبیل کرایه بهراد تعداد چهار خودرو کلاسیک دارد که هم برای فیلم برداری در سریال ها و فیلم های تاریخی کرایه می دهد و هم به صورت ساعتی برای مراسم عروسی می توانید از قبل نسبت به رزرو آنها اقدام فرمایید . از این چهار خودرو ، دو خودرو به صورت کروک که یکی از آنها به رنگ سفید با سقف چرمی مشکی و دیگری به رنگ کرم-قرمر و دو خودرو دیگر مسقف به رنگهای سفید و مشکی هستند .

با توجه به محدود بودن تعداد خودروهای کلاسیک لطفا اگر تمایل دارید که در خاص ترین مراسم زندگیتان این خودروهای منحصر به فرد را در اختیار داشته باشید و در صورتی که تاریخ مراسم شما مشخص شده است لطفا زودتر برای رزرو این خودروها اقدام بفرمایید

و نکته آخر درباره خودروهای کلاسیک این است که این خودروها فقط همراه با راننده اجاره داده می شوند که البته با توجه به سختی های خاص رانندگی با این خودروها، این امر به نفع کرایه گیرنده می باشد که نگرانی و مسولیتی بابت خرابی و مشکلات خاص این ماشین را نخواهید داشت..

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu