ماشین های اسپرت معمولا ماشین هایی هستند که بسیار پر سرعت و تقریبا رو باز هستند.

برخی از برندهای خودرو مانند پورشه ، لوتوس و فراری که در مسابقات اتومبیل رانی  به عنوان معیار کیفیت شناخته شده اند به عنوان خودرو اسپرت شناخته می شوند  در مقابل برندهایی هم مانند لامبورگینی وجود دارد که با اینکه خودرو مسابقه ای نیست ولی به عنوان یک خودروی اسپرت طرفداران زیادی دارد.

از سوی دیگر ممکن است بعضی از خودروها به عنوان خودرو مسابقه ای شناخته شده باشند در حالیکه ماشین اسپرت محسوب نمی شوند و فقط بخاطر جاباز کردن در بازار فروش به نام خودروی اسپرت در می آیند.

با این حال ماشین های اسپرت کمی در دنیا هست که همه آنها را بپسندند به همین خاطر است که در انتخاب  پرسرعت ترین و جدیدترین خودروهای اسپرت  اتفاق نظر وجود ندارد.

قیمت خودروهای اسپرت و سوپر اسپرت نیز بر همین اساس متفاوت است .

در ایران ماشین های اسپرت اغلب مخاطبان خاص خود را دارد و اجاره ماشین اسپرت هم  معمولا برای مراسم ازدواج یا برای تفریح و مسافرت و یا برای فیلمبرداری و ساخت کلیپ و ... درخواست می شود.

شما می توانید ماشین مورد نظر خود را از لیست ماشینهای موجود در سایت انتخاب و سپس با شماره های ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن هماهنگی های لازم را برای تاریخ مورد نظرتان  انجام دهیم.

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu