کلان شهر تهران به عنوان پایتخت ایران همواره میزبان گردشگران زیادی می باشد که برای بازدید از اماکن توریستی ایران به تهران می آیند. موسسه اتومبیل کرایه بهراد خدمات ویژه ای برای گردشگرانی دارد که برای رفت و آمد در شهر تهران یا برای سفر به شهرهای دیگر ایران نیاز به اجاره خودرو دارند. به همین منظور شرکتهای مسافرتی و گردشگری که برای مسافران خود نیاز به کرایه خودرو دارند می توانند ماشین مورد نظر خود را از بین ماشینهای لوکس و تشریفاتی ما و یا از ون های مسافرتی جدید و ایمن ما  انتخاب کنند.

پس از انتخاب ماشین می توانید برای انجام هماهنگی های بعدی در مورد تاریخ سفر و برای اطلاع از شرایط و قیمت های اجاره ماشین با شماره های ما تماس بگیرید همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

برای رزرو ماشین هم در صورت تمایل می توانید به صورت حضوری در محل شرکت طبق آدرسهای مندرج در سایت مراجعه کنید و یا اینکه سفارش خودتان را از طریق فرم درخواست اجاره ماشین به صورت آنلاین تکمیل فرمایید که در این صورت هم همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و پس از انجام هماهنگی های لازم و پرداخت میلغی به عنوان بیعانه سرویس شما در دفتر ما ثبت و رزرو خواهد شد.

شما می توانید در تاریخی که مشخص  کرده اید در همان آدرسی که به همکاران ما اعلام نموده اید خودروی درخواستی خودتان را تحویل بگیرید و همان موقع هم مدارک مورد نیاز را به نماینده ما تحویل نمایید . البته در مورد قیمت اجاره ماشین هم توجه داشته باشید که قیمت اجاره خودرو روزانه با قیمت اجاره همان خودرو به صورت هفتگی و ماهانه تفاوت بسیاری دارد و هر چه زمان بیشتری قصد داشته باشید ماشین را اجاره کنید می توانید از تخفیف بیشتری نیز بهره ببرید.

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu