موسسه تشریفاتی بهراد با در اختیار داشتن مجموعه کاملی از خودروهای ون به عنوان یکی از فعال ترین شرکتهای اجاره خودرو در شهر تهران در خدمت عزیزانی می باشد که قصد اجاره ون برای مسافرت یا تورهای داخلی دارند و یا اینکه می خواهند از خدمات ویژه ترانسفر فرودگاه ما استفاده نمایند.

تویوتا هایس سقف بلند به عنوان اصلی ترین خودروی ون در مجموعه خودروهای کرایه ای ، با ظرفیت دوازده تا چهارده نفر  برای تشریفات  و همچنین برای رفت و برگشت به فرودگاه و همچنین برای تورهای داخلی استفاده می شود.

این خودرو با قدرتی مناسب و اصطکاک کم و مصرف سوخت پایین و دارا بودن صندلی هایی راحت و نرم بهترین انتخاب برای مسافرتهای طولانی می باشد.

در صورت تمایل به درخواست تویوتا هایس های روف می توانید با همکاران ما در شرکت تماس بگیرید و تاریخ مورد نظرتان را اعلام کنید تا هماهنگی لازم صورت پذیرد.

شما می توانید خودروهای ون را به هر تعداد که خواسته باشید سفارش دهید البته به این منظور بهتر است از چند روز قبل درخواست خود را به همکاران ما اعلام کنید تا سرویس مورد نظر شما درهمان تاریخی که می خواهید با بهترین و با تجربه ترین راننده ها به آدرس شما فرستاده شود

.

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu