اجاره ماشین برای بازدید از اماکن گردشگری تهران

موسسه کرایه اتومبیل بهراد افتخار دارد که  با در اختیار داشتن مجموعه کاملی از خودروهای لوکس و تشریفاتی در خدمت همشهریان عزیز و همچنین گردشگران محترمی باشد که قصد بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری تهران را دارند .

در صورت تمایل به اجاره ماشین با راننده می توانید با همکاران ما در شرکت تماس بگیرید یا اینکه به صورت آنلاین فرم درخواست خودرو  را در سایت ما تکمیل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و هماهنگی های لازم را انجام دهند.

به گفته معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران، این شهر هزار توی هزار دالان بیش از دو هزار نقطه گردشگری ،زیارتی،تاریخی و تفریحی دارد که بازدید از تمام جاذبه های گردشگری تهران نیاز به 35 روز زمان دارد.

برای بازدید  از برخی از این اماکن تفریحی اطراف تهران می توانید ماشین شاسی بلند کرایه کنید که  سفر مطمین و راحتی داشته باشید.

همچنین شرکتهای محترم گردشگری می توانند برای تورهای داخلی خود ماشنین های ون تویتوتا را به صورت دربستی کرایه نمایند لازم به ذکر است در صورت تمایل می توانید به همراه خودروی دلخواه خود درخواست راننده مسلط به زبان انگلیسی نیز داشته باشید.

شما می توانید با اجاره خودرو با راننده و یا اجاره خودرو بدون راننده و یا ااجاره ون های تویوتا با مناسب ترین قیمت لذت سفری خوب و دلپذیر را تجربه کنید.

با توجه به هزینه های بالای سفرهای بین شهری مخصوصا هزینه های مربوط به تهیه بلیط هواپیما و قطارهای درجه یک ، ما به شما پیشنهاد می دهیم که با کرایه ماشین با راننده هم سفری راحت تر و مطمین تری را تجربه کنید و هم با کمترین هزینه خاطره سفری جذاب را برای خود رقم بزنید.

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu