بررسی خودروی بی ام و سری 6 برای اجاره

بی ام و 630 از سال 2005 وارد بازار ایران شد. نسل اول این خودروی اسپرت آلمانی در سال 1976 معرفی شد.

البته نسل اول سری 6 پس از مدتی و در سال 1989 از خط تولید خارج شد و ب ام و در سال 2003 تصمیم به احیا آن گرفت. نسل دوم سری 6 در سال 2003 و با کد اتاق E63 معرفی شد تا ب ام و با قدرت بیشتری در کلاس خودروهای اسپرت حضور داشته باشد.

این نسل از سری 6 در مدل 630i و در دو نسخه کروک و کوپه وارد بازار ایران شد

طراحی خارجی این خودروی زیبا و شکیل توسط یک ایرانی به نام نادر فقیه زاده انجام شده است که هم در داخل ایران و هم در بازارهای جهانی چشم ها را مجذوب خود کرده است.

زمانی که خودروی کروک BMW 630i  به بازار آمد تقریبا تمامی کارشناسان و علاقه‌مندان حوزه خودرو بر این باور بودند که طراحی آن بسیار جلوتر از زمان خود بود. البته یقینا اگر امروز به آن نگاه کنیم، بلافاصله متوجه خواهیم شد که با خودرویی متعلق به یک دهه پیش مواجه هستیم، اما هنوز هم این مدل با آن سقف تاشو و شیشه جلوی پرشیب جذابیت‌های خاص خودش را حفظ کرده است.

بی ام و سری 6 از خودروهایی است که هم به عنوان ماشین عروس با راننده  اجاره می شود وهم به عنوان ماشین عروس بدون راننده و همینطور برای برای فیلمبرداری و ضبط کلیپ متقاضیان زیادی دارد

در صورت تمایل به اجاره این خودرو می توانید با شماره های دفتر تماس بگیرید  تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن هماهنگی های لازم را انجام دهند همچنین می توانید فرم رزرو خودرو را  از صفحه اجاره خودرو تکمیل نمایید تا ماشین مورد نظرتان را در روز و ساعتی که اعلام کرده اید تحویل بگیرید.

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu