خودرو پژو پارس که در سال 1378 توسط شرکت ایران خودرو معرفی شد در میان مردم از محبوبیت زیادی برخوردار است.

این خودرو که به نام پژو سفیر و پژو پرشیا نیز شناخته می شود با توجه به اینکه هم از نظر ظاهر و هم از نظر فنی شرایط بهتری از پژو 405 داردرا می توان یکی از محصولات موفق ایران خودرو دانست.

پژو پارس در مقایسه با دیگر خودروهای داخلی از قدرت بالاتری برخوردار است همینطور می توان فضای کافی داخل خودرو و فضای بزرگ صندوق عقب را نیز از ویژگی های دیگر این خودرو ملی دانست.شما می توانید برای اجاره خودرو پرشیا به صورت روزانه یا ماهانه با همکاران ما تماس بگیرید و تمامی اطلاعات شامل قیمت اجاره ساعتی و روزانه این خودرو را دریافت نمایید.برای اجاره این ماشین در تهران و شهرستان ها می توانید با پرداخت مبلغی پیش پرداخت این خودرو برای تاریخ مورد نظر خودتان رزرو نمایید.

سپس همزمان با تحویل خودرو قراردادی را امضاء می کنید که البته شرایط مندرج در قرارداد می تواند با توجه به توافق طرفین متغیر باشد .

مدارک مورد نیاز برای اجاره پژو پرشیا کارت شناسایی معتبر و یک فقره چک به ارزش تقریبی قیمت ماشین و همچنین یکی از سه مورد زیر:

– سند ملکی به نام متقاضی خودرو
–20 رصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه
– توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن

برای اطلاع از موارد حقوقی درباره اجاره پژو پارس با راننده و همین طور اجاره پژو پارس بدون راننده می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu