به گزارش دنیای خودرو، با شروع سال ۲۰۱۵ این سوپر اسپرت در خط مسابقاتی مانند Blancpain Endurance Series  ، ۲۴ساعته Spa-Francorchamps و مسابقات ۱۰۰۰ کیلومتری Nürburgring  به رقابت با حریفان خود خواهد پرداخت .

رشد و موفقیت لامبورگینی در مسابقات نه تنها وابسته به تلاش های این شرکت بلکه مربوط به شرکای شرکت یعنی prestigious Indonesian oil و energy petroleum company Pertamina است که لامبو را در فصل جاری مسابقات همراهی خواهند کرد.   لیست تمامی مسابقات  همراه با تاریخ شروع و کشور برگزار کننده میتئ=وانید در انتهای گزارش ببنید.

لامبو با معرفی مدل جدید خود به دنبال توسعه و تقویت ماشین های مسابقاتی خود است که به وضوح به این هدف دست یافته است . این شرکت برای اولین بار در تاریخ خود به صورت مستقیم  و مستقل در مسابقات جی تی شرکت نموده  که استفان وینکلمان رئیس هیئت مدیره شرکت در این رابطه بیان میکند : ما افتخار میکنیم که حضور خود را در مسابقات اعلام کرده و  امیدواریم که این عمل پشتوانه ای قوی برای شرکت ما باشد.

بنا بر گزارش دنیای خودرو، Ahmad Bambang مدیر شرکت Pertamina در ادامه افزود : ما مفتخریم که حضور خود را در با کیفیت ترین مسابقات  خودرو های  سوپراسپرت  اعلام داریم .  این همکاری شرکت Pertamina در زمینه تکنولوژی به کار رفته در این خودروست، امید است که همکاری  این دو کمپانی به گسترش محصولات ما در بازار های جهانی و معرفی شدن به عنوان یکی از کلاس های جهانی انرژی  منجر شود .

لامبورگینی Huracan GT3 با الیاژ آلو کربن تقویت شده با وزنی حدود ۱۲۳۹ کیلو گرم ، گیربکس تقویت شده و همچنین تغییر محل قرار گیری ان باعث افزایش حالت ایرودینامیک ماشین شده است همچنین  افزایش کارایی سیستم خنک کننده رادیاتور  عملکرد این سوپراسپورت  به بالا ترین حد خود رسانده  است.

حالت بدنه ماشین با استفاده از مواد ترکیبی ومشارکت Dallara Engineering با همکاری مستقیم موسس شرکت یعنی Gian Paolo Dallara  ساخته شد ، این بدنه جدید در بهترین حالت ایرودینامیک قرار گرفته که این پیشرفت جز با باله های متغییر عقب میسر نبود . ازمایشات طونل باد نشان دهنده بهترین عبور هوای ممکن در این خودروست که این مدل را مستعد قهرمانی و قادر به حرکت در هر نوع اسفالت میسازد. سیستم ترمز ها نیز جای هیچ شک و شبهه ای را باقی نمیگذارد که این محصول یکی از بهترین خروجی های لامبورگینی است.

توجه ویژه به امنیت در مدل لامبو ار آنجا مشخص میشود که باک سوخت از نوع  FT3 type  است،  صندلی های این ماشین از الیاف کربن  frame 8862 ساخته  شده و همچنین  دارای سیستم  اطفاء حریق است .این شرکت به همینجا بسنده نکرده و  SUN ROOF  را محلی برای خارج کردن افراد حادثه دیده و یا ورود پزشکان  قرار داده .حتی پدال ها نیز قابل تنظیم طراحی شده اند که خطری برای سرنشینان محسوب نشوند.   چراغ ها از جنس LED هستند  و……. که تنها قسمت اندکی از ویژگی های  خاص این سوپراسپورت هستند.

اگر قصد خرید این خودرو  را که به موتور V 10 مجهز است دارید باید مبلغی حدود ۳۶۶ هزار یورو را در اروپا بپردازید که این هزینه در اروپا و بدون در نظر گرفتن گمرک اروپاست چه برسد به ایران…..

تقویم برگزاری مسابقات:

مسابقات ۳ ساعته MONZA در  پیست    Autodromo Nazionale Monza, Italy   ۱۳ APRIL

مسابقات ۳ ساعته   SILVERSTONE  در پیست    Silverstone Circuit, United Kingdom           ۲۵  MAY

مسابقات ۳ساعته Paul Ricard    در پیست         Circuit Paul Ricard, France

مسابقات ۲۴ ساعته  SPAدر پیست  Circuit de Spa-Francorchamps, Belgium       ۲۷ JULY

مسابقات ۱۰۰۰ کیلومتری  Nürburgring در پیست  Nürburgring, Germany     ۲۱ SEPTEMBER

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu