4 نکته کلیدی برای صرفه جویی در هزینه های کرایه ماشین

اگر در شهر های بزرگ زندگی می کنید و ماشین ندارید یا به هر دلیلی استفاده از وسایل نقلیه عمومی برای شما ممکن نیست و نمی خواهید برای مسافرت، شرکت در جلسات یا قرار های مهم وقت زیادی بگذارید. برای صرفه جویی در هزینه ها، جلوگیری از هدر رفتن وقت و سرعت بخشیدن به کاری که می خواهد انجام دهید کرایه ماشین بهترین راه موجود برای این مسائل است.
در کرایه ماشین نکاتی جهت کاهش هزینه‌ها وجود دارد که ما 4 مورد از آن ها را برای شما بررسی خواهیم کرد :

کرایه ماشین در مقایسه با خرید آن

اجاره خودرو برای کسانی که زیاد از ماشین جهت حمل و نقل استفاده نمی کنند به مراتب منطقی تر و به صرفه تر از خرید ماشین است زیرا برای خرید ماشین می بایست هزینه های جانبی نظیر بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، هزینه شماره گزاری و ... را نیز پرداخت نمود ولی در صورتی که اجاره ماشین فقط هزینه بنزین را به دنبال خواهد داشت.

 

برنامه ریزی برای اجاره ماشین در سفر های برون شهری

اگر ماشین را برای مسافرت های برون شهری و جاده‌ای اجاره می کنید حتما باید عواملی چون مصرف سوخت، ترافیک های بین شهری و هزینه هر کیلومتری که از شهر محل کرایه ماشین دور می شوید را در نظر بگیرید تا پول کمتری را برای اجاره خودرو و هزینه های جانبی آن پرداخت کنید.

 

هزینه تصادفات

اگر ماشین را بدون راننده کرایه می کنید در صورتی که اتفاقی برای ماشین رخ دهد یا با آن تصادف کنید علاوه بر پرداخت هزینه اجاره ماشین میبایست اجاره روز های که ماشین در تعمیرگاه است را نیز پرداخت نمایید.

 

چک تضمین اجاره خودرو

در صورتی که راننده خودرو به هنگام کرایه ماشین حضور نداشته باشد شما میبایست چک تضمینی به مبلغ ماشین یا وجه نقدی را به موسسه کرایه ماشین جهت ضمانت، پرداخت کنید ولی اگر قصد داشتید ماشین را به همراه راننده اجاره کنید نیازی به پرداخت چک ضمانت نخواهد بود.

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu