مردم دنیا چه خودروهایی را در گوگل سرچ می کنند؟ + نقشه

ماه گذشته به این موضوع پرداختیم که برحسب عادت سالیانه، گوگل با نزدیک شدن به روزهای آخر هر سال، لیستی از 10 خودروی برتر سرچ شده در گوگل را منتشر می‌کند که امسال هم به وعده خود عمل کرد و گوگل خودروهایی که بیشترین سرچ یا جستجو را در ایالت متحده داشته‌اند، منتشر کرد که در خودروبانک به آن پرداختیم، لیستی که در آن به ترتیب محصولات خاصی از هوندا، مرسدس بنز و تسلا رده‌های اول تا سوم را از آن خود کرده بودند، ولی حالا گوگل لیستی دیگر منتشر کرده که آمارهای جهانی از بیشترین بازدید گوگل را نشان می دهد.
گوگل برای انتقال بهتر جزییات کار به مخاطبان، تصویری از کل جهان منتشر کرده است که در آن هرکشور با بیشترین برندهای بازدید شده را نشان می‌دهد که آمار اکثر کشورها به نمایش گذاشته شده است، اما متاسفانه کشورهای محدودی از جمله ایران، سوریه، کره شمالی و... دیده می‌شود که هیچگونه اطلاعاتی از آنان در دسترس نیست و فیلدشان خالی باقی مانده است.
براساس داده‌های گردآوری شده از سوی گوگل و به نقل از خودروبانک، می‌توان فهمید که برند تویوتا در کمتر از 74 کشور مختلف جهان از جمله ایالات متحده آمریکا، استرالیا، چین و اکثر کشورهای آفریقایی و خاورمیانه به عنوان مهم‌ترین کشورهای جهان، بیشترین آمار بازدید و جستجو را از آن خود کرده است که نشان از اعتبار بالای برند تویوتا در کل جهان دارد.

مردم دنیا چه خودروهایی را در گوگل سرچ می کنند؟

مردم دنیا چه خودروهایی را در گوگل سرچ می کنند؟

بعد از تویوتا هم می‌توان برند خودروسازی BMW را مشاهده کرد که در بیش از 51 کشور دنیا از جمله آلمان، بلژیک، لهستان، اتریش، کرواسی، اوکراین و نروژ به عنوان کشورهای مهم اروپایی، بیشترین آمار بازدید را از آن خود کرده است که هیچ جای تعجبی هم ندارد و بسیار آمار بهتر و بالاتری از رقیب اصلی خود یعنی مرسدس بنز دارد. ولی در عوض می‌توان به آمار بالای جستجوی این برند در کشور ژاپن توجه کرد که با داشتن شرکت‌های خودروسازی مطرح دنیا، به نظر می‌رسد که هیچ علاقه‌ای به داشتن خودروی وطنی ندارند و به دنبال BMWهستند!!.
بعد از این دو برند خودروسازی هم می‌توان به ترتیب برندهای هوندا، هیوندای و شورلت را پربازدید‌ترین برندهای خودروسازی در سطح جهانی عنوان کرد، ولی باز هم می‌توان به آمار جستجوی بالای محصولات BMW در کشور کره جنوبی توجه کرد که با داشتن شرکت‌های بزرگی همچون هیوندای، کیا و سانگ یانگ، باز هم تمایل به استفاده از خودروهای آلمانی دارند.
برای آشنایی با جزییات این آمار هم می‌توانید به تصویر زیر که از سوی گوگل ارائه شده توجه کنید.

مردم دنیا چه خودروهایی را در گوگل سرچ می کنند؟
بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu