بی ام و 730 تنها خودرو لوکس بازار ایران+ قیمت

تنها خودروی صفر کیلومتر لوکس در ایران همین محصول "بی ام و 730" است که همین چند روز گذشته وارد بازار ایران شده است.

خودرویی که اگرچه موتوری پر قدرت در سینه ندارد اما حرف های زیادی برای گفتن آن هم در زمینه امکانات ایمنی و به خصوص رفاهی دارد. این خودرو در بازارهای جهانی با موتورهای متنوعی به بازار عرضه می شود اما به دلیل محدویت های واردات برای حجم موتور این خودرو با موتور 2.0 لیتری اما با توان 258 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور روانه بازار ایران شده و به دلیل سبک شدن وزن بدنه مشکلی برای خودرو نیست و می توان گفت این خودرو مورد توجه علاقه مندان به سرعت قرار خواهد گرفت. خودرویی 1800 کیلویی که اتاقی بزرگ داشته و در ردیف مرسدس بنز S کلاس قرار میگیرد و همه چیز را برای لذت بردن از یک سواری دلپذیر مهیا می‌کند.

بی ام و 730 با امکاناتی لوکس وارد بازار ایران شد

بی ام و 730 با امکاناتی لوکس وارد بازار ایران شد

این دست خودروها بیشتر برای افرادی مناسب است که علاقه دارند بر روی صندلی عقب بنشینند و از امکانات رفاهی داخل ماشین لذت برده و از هیاهوی خیابان ها نیز دور باشند. سری 7 در خود همه چیز را جای داده هر آنچه که یک سرنشین از یک خودروی لوکس می خواهد: چرم nappa، سر دنده سرامیک، آمپر دیجیتال 3 حالته، رادار کامل ، رینگ 20 ، هداپ ، سیستم صوتی Harman kardon، ماساژور 4 صندلی، سرد کن و گرمکن 4 صندلی، کنسول عقب (در مدل 5 نفره)، سقف جیر، صندلی های ردیف عقب برقی، چراغ جلو لیزر، سقف پاناروما ، مانیتور پشت، دوربین 360، اتولایت، دیلایت، کروز هوشمند، ریموت پارکینگ، تنظیم ارتفاع، اتوپارک، حرکت کردن خودرو با استفاده از ریموت برای خروج از پارکینگ و ...

بی ام و 730 با امکاناتی لوکس وارد بازار ایران شد

هم اکنون بی ام و 730 را میتوان با قیمتی در حدود 730 تا 850 میلیون تومان با توجه به امکانات آن در بازار تهران خریداری نمود.

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu