وقتی آتش نشان‌ها پورشه پانامرا را تکه تکه می‌کنند!

اگر همین الان یک جستجوی ساده پیرامون سخت‌ترین مشاغل دنیا در اینترنت انجام دهید، اولین گزینه‌ای که شاهد آن خواهید بود بدون شک شغل آتش نشانی است که با استرس و خطرات بسیار زیاد همراه خواهد بود، حال جمعی از آتش نشانان آلمانی برای تمرین به سراغ یک دستگاه پورشه پانامرا رفته‌اند و آن را با قیچی‌های بزرگ خود مورد اذیت و آزار قرار داده‌اند که برای یک خودروباز قطعا خوشایند نخواهد بود.
باتوجه به گزارشات وبسایت منبع و به نقل از خودروبانک، جمعی از آتشنشانان نورنبرگ در قالب یک عملیات امداد و نجات عملی، با استفاده از قیچی‌های بزرگ و تجهیزات همراهشان به جان یک دستگاه پورشه پانامرا نسل جدید افتاده‌اند و آن را برای پیشبرد اهدافشان تکه تکه کرده‌اند. خودرویی که صرفا برای خدمت به انسان‌ها ساخته شده است، حالا وسیله‌ای برای تمرین آتشنشانان شده تا یک قربانی برای نجات جان انسان‌ها باشد.

پورشه پانامرا

پورشه پانامرا

براساس ادعای شرکت‌های بزرگ خودروسازی و استانداردهای ایمنی که برای آنان تعریف شده است، معمولا شرکت‌های خودروساز بخشی از اتومبیل را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که برای برش دادن اورژانسی توسط قیچی‌های آتش نشانی و نجات جان آنسان‌ها راحت‌تر و سریع‌تر باشد و خودروی پورشه پانامرا هم برای انجام این عملیات به دست آتشنشانان افتاده است تا به صورت عملی به تمرین بپردازند.

پورشه پانامرا

پورشه پانامرا

در آخر هم بد نیست بدانید که نسل دوم پورشه پانامرا به طور رسمی معرفی شده و همچنین با قیمت حدودا 113 هزار و 27 یورویی در کشور آلمان و با قیمتی 101 هزار و 40 دلاری در کشور ایالات متحده آمریکا عرضه می‌شود که به نظر می‌رسد به همراه نسخه پلاگین هیبریدی در نمایشگاه بین المللی ژنو امسال هم حضور داشته باشند.

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu