گردهمایی خودروهای لوکس در سام سنتر تهران

مجتمع تجاری سام سنتر در روز جمعه 20 اسفند ماه سال 1395 به مناسبت پنجمین سال تاسیس خود در محل مجتمع اقدام به برگزاریِ گردهمایی خودروهای لوکس با دعوت از مدیران و صاحبان بنام مشاغل، دارندگان برندهای معتبر و شناخته شده در سطح بین المللی و هنرمندان مطرح و بازیگران نمود.
این گردهمایی به بهترین شکل ممکن از جمله پذیرایی عصرانه و گپ و گفتگو و آشنایی مهمانان با یکدیگر برگزار گردید. سام سنتر با توجه به سطح برگزاری این همایش، اقدام به برگزاری قرعه کشی بین مدعوین حاضر و همچنین قرعه کشی جداگانه ایی برای میهمانان خاص نمود که باعث ایجاد جوی شاد و صمیمانه گردید.

گردهمایی خودروهای لوکس

گردهمایی خودروهای لوکس

دربین میهمانان، گروه لوکس لایف با تلاش بی وقفه و هماهنگی های لازم درخصوص گردآوری و حضور خودروهای خاص وبه صف کشیدن آن ها، نقش انکارناپذیری داشت که قابل تقدیر است.
از جمله ماشین هایی که در بین مهمانان خودنمایی می کرد می توان به بی ام و i8، آلفارومئو 4C لانچ ادیشن در کنار رقیب خود لوتوس الیزه S، دو دستگاه پروشه 911 کررا S، مازراتی گرن کبریو S، پورشه 718 باکستر S، کادیلاک اسکالید 2017، لکسوس LX570 2017، مرسدس بنز CLA45 مک دیزاین و مرسدس بنز GLA45 مک دیزاین اشاره کرد.
شروع این گردهمایی ساعت 2 بعد از ظهر بود و در ساعت 6 بعد از ظهر نیز به پایان رسید

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu