دریافت خلافی خودرو به صورت اینترنتی بدون هزینه

گرفتن خلافی خودرو به صورت آنلاین یا غیر حضوری چیزی است که خیلی از افراد پس از گذراندن مسافرت های ایام عید به دنبال آن هستند و بسیار پرکاربرد است.

گرفتن خلافی خودرو به صورت آنلاین یا غیر حضوری چیزی است که خیلی از افراد پس از گذراندن مسافرت های ایام عید به دنبال آن هستند و بسیار پرکاربرد است. اطلاع از خلافی خودرو از 3 راه ممکن است 1 - مراجعه حضوری به دفاتر پلیس+10 (پرداخت هزینه)
2 - ارسال پیامک (پرداخت هزینه)
3 - مراجعه به سایت پلیس راهور (رایگان) در گزارشات قبلی به طور مفصل درباره گزینه 1 و 2 صحبت شده است و فقط در این مطلب به گزینه سوم یعنی مراجعه به سایت پلیس راهور مورد بررسی قرار میگیرد که برخلاف 2 مورد دیگر که شامل هزینه میشوند این مورد کاملا رایگان است. در ابتدا به این سایت www.rahvar120.ir مراجعه نمایید . سپس در انتهای صفحه اصلی سایت آیتم استعلام خلافی خودرو را کلیک کنید. شماره بارکد 8 رقمی پشت کارت خودرو خود را در کادر مخصوص وارد نمایید.

 دریافت خلافی خودرو  به صورت اینترنتی بدون هزینه

- شماره پلاک و میزان تخلف خودرو شما به شما نشان داده می‌شود.

 دریافت خلافی خودرو  به صورت اینترنتی بدون هزینه

- نوع تخلف و جرئیات به شما نشان داده میشود.

 دریافت خلافی خودرو  به صورت اینترنتی بدون هزینه

ضعف این سیستم چیست؟ این سیستم و سیستم ارسال پیامک آنلاین نبوده و بهترین بروز رسانی برای این سیستم مربوط به 4 روز گذشته به قبل می‌باشد. یعنی اگر در 4 یا 5 روز گذشته تخلفی ثبت شده باشد در این سیستم قابل مشاهده نیست. ویژگی این سیستم چیست؟ - کاملا رایگان است
- پاسخ گویی سریع به درخواست شما (برخلاف سیستم پیامک)
- جزئیات تخلف به شما نشان داده میشود (برخلاف سیستم پیامک)

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu