در صورت عدم امکان ارائه چک ، با دریافت جواز کسب یا فیش حقوقی مربوط به کارمندان رسمی دولت ، ضمن دریافت سفته به میزان یک پنجم ارزش تقریبی اتومبیل ، امکان پذیر میباشد.

از آنجا که در طول مراسم عروسی امکان حضور دائمی آقای داماد در کنار اتومبیل عروس میسر نیست ، هدف از حضور نماینده این مجموعه در کنار اتومبیل در حقیقت حفظ منافع کرایه گیرنده و پیشگیری از مشکلات احتمالی میباشد. و همچنین در پایان مراسم بدون اخذ چک عدم خلافی ، در هر ساعت از شبانه روز ضمن تحویل اتومبیل به نماینده ما ،مدارک ضمانت شما نیز عودت میگردد.

کرایه اتومبیل از ساعت شروع سرویس با حداقل ۱۰ ساعت در هر روز کاری مطابق با قیمتهای اراعه شده محاسبه میگردد و به هنگام خروج اتومبیل از شهری به شهر دیگر ، به ازاء هر کیلومتر جاده ای (به عنوان مثال برای سوناتا YF 2014) مبلغ ۱،۰۰۰ تومان تا شهر مقصد محاسبه میگردد و در بازگشت به شهر مبدأ ، هزینه کیلومتر آن نصف قیمت رفت میباشد. و همچنین مسؤلیت محل اسکان راننده و صرف غذا ، در حد معقول بر عهده کرایه گیرنده میباشد.

جهت ضمانت؛ یک فقره چک به ارزش اتومبیل و یک جلد سند ملک (واقع در تهران)  طی تنظیم قرارداد اجاره اتومبیل و درج مشخصات کامل مدارک اراعه شده ، از کرایه گیرنده دریافت میگردد. در صورت عدم امکان اراعه سند ملک ، به میزان ۱۰% ارزش تقریبی اتومبیل مورد اجاره ، وجه نقد دریافت ، و در متن قرارداد قید شده که با استرداد اتومبیل عینا مسترد میگردد.

از آنجا که تخفیف در تمدید سالیانه بیمه بدنه اتومبیل منوط به عدم استفاده از آن محاسبه میگردد، در صورت پرداخت مبلغ تخفیف بیمه از سوی کرایه گیرنده، میتوان از آن استفاده نمود.

ضمن مراجعه به یکی از نمایندگیهای مجاز ، و تشخیص کارشناس مربوطه، در صورتی که بروز مشکل فنی مربوط به استهلاک اتومبیل نباشد و به دلیل استفاده ناصحیح از آن کارشناسی گردد ، جبران خسارت بر عهده کرایه گیرنده میباشد.

بالا
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok

Main Menu